5/5 - (10 hlasů)

Top půjčky

Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku
Chci půjčku

Nejlepší nebankovní půjčky bez registru ihned na účet

Půjčky můžeme v zásadě rozdělit do dvou kategorií – na bankovní a nebankovní. Obě kategorie mají své klady i zápory, na této stránce se zaměříme na nejdůležitější informace o nebankovních půjčkách a předních úvěrových společnostech.

Co jsou nebankovní půjčky?

Zjednodušeně řečeno, nebankovní půjčky jsou úvěry poskytované nebankovními společnostmi. Oproti klasickým bankovním úvěrům jsou obvykle dražší a mají horší podmínky, výhodou ale je, že na ně dosáhnou i tzv. rizikoví klienti. Řada společností tak poskytuje i nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy a samozřejmostí je, že půjčky jsou bez poplatku předem (pokud by po vás někde chtěli poplatek vyšší než 1 Kč, může jít o podvod). U nebankovních společností většinou není potřeba mnoho dokladů a dokumentů, získat se tak dají i půjčky na OP (např. půjčka Liška a řada dalších).

Nebankovní půjčky jsou téměř pro každého

Velkou předností nebankovních úvěrů je skutečnost, že alespoň malou půjčku může získat téměř každý. Samozřejmě určité podmínky je třeba splňovat vždy (např. plnoletost), ale jinak má šanci na schválení žádosti drtivá většina lidí. Zejména nebankovní půjčky bez registru jsou vyhledávané u lidí, kteří nemají šanci získat úvěr v žádné bance. Poskytovatelé nebankovních úvěrů totiž nemají tak přísné podmínky – sice ze zákona musejí své klienty prověřit, ale jak moc, to už záleží na nich. Takže zatímco u banky jste se záznamem v registru bez šance, nebankovní půjčka pro problémové klienty může vaši situaci vyřešit. Je ale třeba dodat, že nejde o vysoké částky, ve většině případů se jedná pouze o nebankovní půjčky do 50 000 Kč.

Kde opravdu půjčí?

Při hledání nebankovní půjčky je důležité vybírat pouze z ověřených a seriózních poskytovatelů. Na našich stránkách najdete pouze takovéto poskytovatele. V tomto ohledu jsou ideální nezávislé srovnávače, kde najdete pouze prověřené nebankovní půjčky. Půjčujete si tak bez rizika, že by mohlo jít o podvod a zároveň ušetříte i čas hledáním na různých jiných webech. Kromě tohoto portálu naleznete hodnocení a recenze půjček i na stránkách CoolPůjčky.cz nebo Pujcky.cz. Vždy se jedná pouze o seriózní úvěrové společnosti, které opravdu půjčují, i když samozřejmě ne každému je žádost schválena.

Rychlá finanční podpora

Výhodné úrokové

Personalizované plánování splátek

Recenze našich zákazníků